Anasayfa / Genel / Elmas Yüzükler Blue Diamond’da!

Elmas Yüzükler Blue Diamond’da!

Elmas Yüzükler Blue Diamond’da!

Elmas yüzükler çoğu zaman aile yadigarları olarak aile büyüklerimizin parmağında gördüğümüz ve imrenerek baktığımız mücevher tonlamalarıdır. Hiçbir zaman kolay kolay sahip olamayacağımız bu nostaljik ve eşine az rastlanan ürünleri şimdilerde retro trendi sayesinde Blue Diamond raflarında bulabiliyoruz.

O zaman şimdi gözünüzün kapatın ve elmas yüzükler hakkında ne kadar büyük hayaller kurabiliyorsanız kurun… Ama Blue Diamond online sayfalarında karşılaşacaklarınız kadar çok çeşidi ve muazzam tasarımı bir arada hayal edemeyeceğinizden de emin olun…

0,40 Karat Elmas zümrüt yüzük0,60 Karat Elmas Yakut yüzük0,41 Karat Elmas zümrüt yüzük

Şayet bize inanmıyorsanız hemen şimdi lue Diamond online sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Oymalı – işlemeli dantel tadındaki görkemli, sıra dışı elmas yüzük montürlerini gördüğünüzde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız.

Damasgue tadında Osmanlıvari şahane işlemelerin hakim olduğu otantik desenlere sahip bu yüzükler ihtişamıyla sizi çok etkileyecek. Öte yandan daha sade nostaljik ve klasik ürünlere yöneldiğinizde büyük annelerinizin taktıkları özel elmas yüzük yansımalarla buluşacaksınız.

0,22 Karat Elmas yüzük0,34 Karat Elmas yüzük0,75 Karat Elmas yüzük

Bu modellerde; sade klasik damla taş elmas yüzük modelleri, gül yüzükler, yuvarlak elmas taşlı yüzük modelleri, beş taş elmas yüzük modelleri, standart altın halkaları, işlemeli klasik elmas yüzük modelleri, elmas tek taşları, elmas yelpaze yüzük modelleri, elmas trialar, kalpli elmas yüzükler karşınıza gelecek.

Günümüz moda trendlerinde metalik kumaşların ve özellikle de pudra renklerinin ve millitary asker yeşili -haki tonlarının trend olduğunu düşünecek olursak, böylesi elmas yüzüklerle çok uyumlu olacağını söylemeliyiz. Eğer hali hazır da nostaljik, eskiye dair ürünlere aşık biriyseniz ve modayla da ilgiliyseniz, sözünü ettiğimiz bu harika kombinleri yapmak için kesinlikle bu tarz bir elmas yüzük satın almalısınız örneğin.

0,40 Karat Elmas beştaş yüzük

Üstelik lue Diamonddaki kampanyalı elmas yüzük etiketlerini gördüğünüzde almamanız mümkün olmayacak. Çünkü %40 ve üzeri indirimli etiketler sizlere çok ama çok cazip gelecek. Masal tadında 1001çeşit yüzük modeli için https://www.bluediamond.com.tr/ adresine davetlisiniz.

İlginizi Çekebilir

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Günümüzde binlerce araç trafik içerisinde bulunmaktadır. Araç sayısının artması ile birlikle kaza oranları da artmakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: