Anasayfa / Sağlık İpuçları / Giviu Kurumsal İş Kıyafetleri

Giviu Kurumsal İş Kıyafetleri

Giviu Kurumsal İş Kıyafetleri!

Giviu iş giysileri tasarım firması geçtiğimiz yıl sektöre hızlı bir giriş yapmasına rağmen 15 yılı aşkın süredir kurumsal kıyafet sahasında çalışmış olan profesyonel kişilerin bir araya gelmesiyle oluşan bir ekiptir. Türkiye’de önde gelen markalara hizmet veren Giviu, ürün mükemmeliyetinde; yaratıcılık, farklılık üretirken, teknolojik kumaşlarla donanmış üstün kaliteyi müşterilerine sunmakta. İster yerli, isterseniz de yabancı bir marka olun, dilerseniz siz de kurumsal kimliğinize uygun olan ve endüstriyel alanlara hitap eden maksimum kalitedeki iş kıyafetlerini Giviu da bulabilirsiniz.

iş elbisesi

Zengin Tasarımlı İş Kıyafetleri
Giviu çalışma tarzıyla ilgili olarak;Zengin tasarım arge çalışmaları, geliştirilmiş kumaş teknolojileri, polifonik baskı nakış uygulamaları, üretim aşamaları, depolama / lojistik ve satış hizmet politikaları ile ilgili tüm detayları Giviu.com sayfalarından bulabilirsiniz. Dilerseniz +90 (212) 694 01 00 numaralı irtibat numarasından veya online Giviu.com sayfalarında bulunan iletişim formundan bağlantı kurabilirsiniz.

Giviu’nun sahibi Sevcan Durmaz’ın dediği gibi “İş hayatımızda mutlu olmamızı sağlayan en önemli unsurlardan birisi iş kıyafetleridir.


Giviu Hangi Sektörler İçin İş Kıyafeti Tasarlıyor?
Havayolu ve yer hizmetleri, sağlık, gastronomi, endüstri, turizm, güvenlik, eğitim alanında ve çok daha fazlası için her sektöre özel iş kıyafeti tasarımları için Giviu yu arayabilirsiniz. Giviu ile ful konforlu ve şık tasarımlı üniformalarla tanışmak çok kolay. “Dress up in Style!” mottosuyla yola çıkan Giviu markası, tüm çalışanları ful konforlu donanımlara sahip üniformalar, şık ve markanıza özel karakteristik tasarımlarla birleştirmekte. Hangi alanda hizmet veriyorsanız olun, markalaşma yolunda ilerleyen, yeni start almış olan ya da çalışan üniforma kreasyonunu yenilemeyi planlayan bir firma olarak kesinlikle Giviu koleksiyonlarını incelemeden iş kıyafeti seçmemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir

Obsesif Kompülsif Bozukluk Belirtileri

Alışkanlıklarınızı Değiştirin Yakın dönemde yürütülen araştırmalara göre hepimiz şu veya bu şekilde obsesif kompülsif bozukluktan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: